Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůeBook

Těší mě, že jste se zastavili i na této stránce s tím, že si ji přečtete a prozkoumáte o čem ten Ebook vlastně je. Na tuto otázku najdete odpověď v následujících odstavcích, protože najdete na této stránce i malou ukázku toho co je v knížce napsané.

A pokud vás napadla otázka, proč byste tento ebook měli kupovat, tak vám odpovím jednoduše. Ten který jste si stáhli zdarma je pouze malý nástin informací toho co najdete v tomto ebooku.

Na otázku co mě vedlo k tomu,abych tento ebook napsala vám odpovím jednoduše.Vedlo mě k tomu několik důvodů, které vám zde ráda vyjmenuji.

a) často ve zprávách slyším o lidech, kteří se dostali do exekuce svého majetku a je jedno jestli si to způsobili sami nebo jak se říká vyžírají průšvih po někom jiném. A tiše s nimi soucítím. Jenže jak těmto lidem pomoci? No rozhodně ne tím, že bych jim potřebnou částku sehnala, to by jim v ničem nepomohlo, ale ukázat jim cestu jak z této průšvihové situace ven.

b) to co slyším ve zprávách je jenom špička ledovce, lidí v takovém průšvihu je daleko víc. A pro ty co by to chtěli řešit nebo dokonce těmto průšvihovým situacím předejít je tento ebook právě určen.

c) tento ebook jsem psala podle svých vlastních zkušeností, které jsem nasbírala za svůj doposavad prožitý život a od nikoho jsem nic neokopírovala. Pokud má snad někdo pocit, že o tom už někde slyšel nebo četl tak je to v pořádku, protože se jedná o principy a zásady, které fungují a které jsou obecně platné a na které nelze uplatnit autorská práva.

d) lidé se do této situace dostávají, protože absolutně nic netuší o finanční gramotnosti a to je další důvod proč jsem tento ebook napsala.

Cílem tohoto ebooku je naučit čtenáře finanční gramotnosti, protože ať se podíváte kamkoliv všude najedete lidi, kteří zacházet s penězi prostě neumí a pak se diví, když se ocitnou v situaci ze které nevidí cestu ven a tak aby ji vyřešili zamotají do dluhové spirály. Ebook má za cíl ukázat těmto lidem jak z toho všeho ven a nejen to, ukáže také několik cest, jak si zajistit po finanční stránce budoucnost pro sebe i své nejbižší.

Proč byste si měli tento ebook koupit? Těchto důvodů může být opět několik.

1.Už jste v dluhové pasti a nevíte jak z ní ven, hledáte někoho nebo něco co vám ukáže jak dál pokračovat. Potom je tento ebook pro vás.

2.Máte sice nějaké půjčky a úvěry, ale ještě to zvládáte splácet, ale chcete vědět co máte dělat proto, abyste vše splatili a ještě získali nějaké další peníze například na auto, byt dům.... cokoliv finančně náročnějšího na co byste obvyklou cestou třeba vůbec nedosáhli. Tak i vy v tomto ebooku najdete cestu jak toto vše získat.

3.Jste natolik chytří, že jste se ještě nezadlužili a ani to nemáte v plánu, ale chcete být nezávislí, nebaví vás vaše vlastní zaměstnání, ale zatím nevíte kde jinde získat peníze nejen na vaše živobytí, ale i koníčky přání a touhy. I zde vám může ebook ukazát velmi zajímavé a proveditelné možnosti.

 

 

A proč stojí tak málo?

Aby si tento ebook mohl koupit každý. I ten který s penězi zápasí a musí obracet každou korunu v ruce dvakrát.

Na závěr bych chtěla podotknout jednu věc, nic jsem odnikud neokopírovala. Pokud vám to připomíná něco co jste četli od někoho jiného za mnohem dražší peníz, tak je to jenom proto, že tyto principy a pravidla platí vždy a za všech okolností. K napsání těchto dvou ebooků mě inspirovala knížka Nejbohatší muž v Babyloně, kde jsou do knížky vloženy více jak 3000 let staré příběhy, které archeologové rozluštili na keramických destičkách popsaných klínovým písmem. A po dočtení jsem si uvědomila jednu věc.Že už před 3000 lety měli lidé problémy s penězi úplně stejné jako my teď v současnosti. Zároveň jsem doplnila informace z mého vlastního života, abych lidem ukázala možnosti jak by to mohlo jít, pokud si za tím půjdou a budou se zajímat o to na co mají nárok. ČSSZ a Úřad práce vám nedají nic pokud je o to nepožádate a to ani tehdy, kdy byste na to měli nárok. A nenechte se odbýt. Když mohou strkat spoutu peněz do kapsy těm co se jim nechce pracovat, tak by měli pomoci i vlastnímu člověku v nouzi. 

Abyste nekupovali zajíce v pytli dám vám zde na této stránce k nahlédnutí obsah a první kapitolu ebooku, abyste měli snažší rozhodování jesli tam jsou odpovědi které hledáte a jestli je to něco co vás zajímá.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                        7 tajemství
                 jak získat bohatství

 

 

Obsah:
Úvod………………………………………………………………………..3
1. 10% z mého výdělku je moje…………………………………………..4
2. Kontrola vydání………………………………………………………...7
3. Investovat odložené peníze……………………………………………10
4. Chránit svůj majetek………………………………………………….13
5. Mít vlastní dům………………………………………………………..15
6. Zajistit si budoucí příjem……………………………………………..16
7. Pracovat na sobě……………………………………………………… 18

 

 

 

 

 

 

Sedm Tajemství- Tajemství č. 1.
10% mého výdělku je moje!!!!!!


Cože? Vyděsili jste se? Nyní by se někteří z vás mohli začít se mnou hádat, že celý výdělek je váš.


Omyl!!!!


Nechodíte nakupovat potraviny, drogerii, oblečení pro sebe a své nejbližší?

Neplatíte svým studujícím dětem školy? Co jejich a vaše koníčky a zájmy? A různé poplatky třeba například popelnice?


Kolik vám zůstane na konci měsíce?


A kolik těsně před výplatou?


Nula?


Tak jste na tom podobně jako většina lidí v této zemi.


Lze s tím něco dělat?


Lze.


Vezměte si celou svoji výplatu za měsíc a vydělte ji deseti.
A tuto částku si dejte stranou.Uložte ji třeba na spořící účet a v žádném případě na ni nesmíte s průběhu měsíce sáhnout!!!!!!!


Vše ostatní musíte zaplatit z oněch 9/10. D toho započítejte i splátky na případné půjčky,hypotéky a úvěry.Sami budete překvapeni tím, že to nebude zas až takový problém a ve své podstatě vám to půjde snadno.


Navíc se vám bude částka na spořícím účtu úročit, každý měsíc vám budou připsány úroky.Peníze tak budou samy vydělávat další peníze.


Celý rok na ně nesmíte sáhnout.Částka vám pak v průběhu celého roku pěkně naroste.Při tomto spoření budete mít spoustu času najít si způsob jak tyto peníze investovat,aby vám přinášely stabilnější a vyšší zisky.
Možná se mě zeptáte proč byste měli spořit, když:


a) jste ještě mladí a chcete si užívat


b) máte spoustu dluhů a máte problém je splácet


c) jste nezaměstnaní, nemáte žádné peníze a stěží zaplatíte ubytování a jídlo.


Moje odpověď zní:


a) pokud si chcete stejně užívat i ve stáří a nechcete přemýšlet o tom co máte koupit a co si odříct, protože pokud nevezmete svoji budoucnost do svých rukou teď tak se může snadno stát, že nebudete mít ani ten důchod od státu. Netvrdím, že se nemáte bavit ani si užívat, ale zorganizujte si to tak, abyste totéž mohli dělat i ve stáří. Nestálo by to za zkoušku co říkáte?


b) Těchto sedm zásad vám pomůže nejen k tomu, že se zbavíte svých dluhů, ale i k tomu, že si sami začnete hromadit svoje bohatství. O tom jak naložit s ušetřenými penězi budu mluvit v dalších částech této knihy. Například o tom jak splácet dluhy budu mluvit u zásady č.2. Kontrola vydání.


c) Chcete to takto mít po zbytek života? Pokud vaše odpověď zní ne, tak věřte tomu, že čas na změnu v tomto směru je právě teď a v tomto okamžiku. Pro změnu se musíte nejen rozhodnout,ale musíte pro to také něco udělat.

Jakmile se naučíte ve svém životě používat těchto sedm zásad, tak se vyhrabete z nepříjemné situace. Těchto sedm zásad vám ukáže jak ve vaší současné situaci ať je jakkoliv beznadějná získat půdu pod nohama a začít si budovat základy pro vaše bohatství.


Nebojte se tedy a ze všech peněz které za měsíc vyděláte dejte 1/10 stranou a sami uvidíte jak vám ty peníze budou rychle přibývat. Dělejte to celý rok-12 po sobě jdoucích měsíců a sami uvidíte jak to je jednoduché a prosté.


Nejprve zaplatit sama sobě a pak teprve ostatním je zásada, kterou není jednoduché pochopit, protože myslet nejprve sama na sebe může někomu a hlavně těm ze starší generace připadat sobecké.


Ano a nedivím se jim, že takto myslí, protože ke skromnosti a potřebě se dělit s druhými především s rodinou byli vedeni od mala zároveň je tomu naučily jejich životní zkušenosti.


Žádná z válek, kterou prožili, ani poválečné období,ani komunismus, který zde vládl čtyřicet let nebyly jednoduchým obdobím pro život.


Časy se změnily a je potřeba naučit se získat bohatství pro sebe dostatečně velké, aby to bez potíží uživilo vás a všechny, kteří jsou na vás z nějakého důvodu závislí a to nejenom v současné době, ale i v době když už budete staří.


Samozřejmě, že je potřeba zaplatit veškeré poplatky za služby, které využíváte i splátky úvěrů, půjček a hypoték a nesmíte nikoho z nich zkrátit na tom co jim náleží v důsledku smlouvy, kterou s vámi mají podepsanou.


Ze začátku si budete muset odříct některé finančně náročné zbytečnosti, ale k těm se budete moci vrátit v okamžiku až si vyřešíte finanční problémy a až vám vaše peníze začnou vydělávat další peníze, pokud mezitím nezjistíte, že vám to vůbec neschází a že se bez toho obejdete klidně i nadále.


Jakmile poznáte hodnotu svých peněz a jak s nimi zacházet,aby vám přinášely další peníze, tak se změní i váš vnitřní pohled na to co je pro vás nezbytné a co ne.


Tento přerod přijde postupně s tím jak budete v praxi využívat těchto sedm zásad, které vám zde nabízím a které se snažím vysvětlit, tak aby je pochopil každý čtenář.

 

Ebook 7 tajemství jak získat bohatství probírá informace z ebooku Jak rávně zacházet s penězi mnohem podrobněji a ukazuje cestu jak na již vybudovaných základech z minulého ebooku postavit více zdrojů příjmů z nichž některé jsou pasivní a zároveň trvalé zdroje osobního bohatství, které zajistí každého člověka, třeba i toho, který je v důchodu a zároveň je možné je dědit, darovat nebo prodat.

Tento ebook by měl mít každý, kdo zápasí s penězi a aktivně hledá řešení jak ze svého finančního průšvihu ven.  V tomto ebooku najdete jasná a přesná srozumitelná řešení a postupy.

A protože vím, že lidé ve finančních problémech nemají peněz nazbyt určila jsem cenu ebooku ve výši 150,-Kč

 

Tisknout stránku

Formulář

Sociální sítě
Datum a svátek


      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník