Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůDávný příběh z Babylonu

Dobrý den vám přeji, milý čtenáři/milá čtenářko,

nejspíš se ptáte proč jsem vytvořila tento web, co mě k tomu vedlo a kde jsem k tomu našla inspiraci,  Tak po pravdě řečeno jsem na tuto myšlenku přišla když jsem četla knížku Nejbohatší muž v Babyloně. Když jsem ji dočetla, uvědomila jsem si, že před několika tisící lety řešili lidé úplně stejné problémy s financemi jako my v současnosti a zároveň mi ta knížka ukázala cestu jak tyto problémy řešit.

Když sleduji zprávy, tak tam často vidíte různé příběhy o tom jak se lidé mohou snadno dostat do finančních problémů a ani netuší jak z toho ven.

A to byl také důvod, proč jsem vytvořila tento web.

Pro začátek bych tady ráda uvedla jeden příběh z knížky.

Je to vlastně příběh jednoho chlapce, kterého jeho vlastní matka prodala do otroctví,aby mohla zaplatit dluhy jeho bratra z hazardních her. Tento chlapec se ve skupině ostatních otroků seznámil s mužem, který mu dal dobrou radu, aby měl pozitivní vztah k práci. Chlapec ho poslechl. Na trhu v Babyloně ho koupil  pekař. Chlapec mu pomáhal v pekárně a po nějaké době požádal pekaře, aby ho naučil péct medové koláčky. Pekař souhlasil. Chlapec nabídl pekaři, že bude tyto koláčky péct a prodávat i odpoledne s tím, že 3/4 výdělku odevzdá pekaři a 1/4 si nechá. Pekař si uvědomil, že takto může vydělat bezpracně peníze a souhlasil. A nějakou dobu to tak dobře fungovalo. Jenže pekaře začaly snadno vydělané peníze svádět k hazardu. A nakonec chlapce prohrál v hazardu.Chlapec byl nešťastný, protože doufal, že se díky uspořeným penězům vykoupí z otroctví a opět mu hazard zkazil plány. Když si pro něj přišel jeho nový pán, zjistil, že je to ten muž co mu dal moudrou radu, které se chlapec až do této chvíle držel. Tento moudrý muž mu daroval svobodu a udělal z něj svého obchodního partnera. A od toho okamžiku se chlapec stal obchodníkem s velbloudy a tedy bohatým mužem.

Asi se zeptáte proč vám tu uvádím tento tisíce let starý příběh, který je zaznamenán na hliněných destičkách nalezených při vykopávkách v Babyloně.

Protože i v současné moderní době dokáží rodíče mnohdy bezohledně přívést svoje děti do tíživé finanční situace,se kterou musí jejich děti bojovat. Ale každá situace má nějaké řešení. jenom je potřeba se tomuto řešení otevřít, jít za ním, a udělat ho. Jak říká jedno přísloví i černý mrak má zlatý lem. Nejen, že se při tom naučíte vše co pro vyřešení této situace potřebujete, ale získáte i více jistoty a sebevědomí do svého dalšího života. A možná vám to přinese i něco pozitivního do dalšího života.

A právě proto jsem vytvořila ebook, který těm lidem, kteří v této důležité životní oblasti bloudí a neví kudy kam, ukáže cestu jak z toho ven. A nejenom to, ale jak dál pokračovat, abyste byli zajištění a spokojení se svým životem.

 

Tisknout stránku

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník