Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůBlok 3

Co se týče mlm firem mohu vám doporučit dvě zde fungující firmy a to Amway a Herbalife.                  

Zde vám dám k dispozici dvě webové adresy které si můžete probrouzdat.

www.amway.cz/user/mavis a www.herbalife.cz

Nezapírám, v prvním případě jsem si trochu přihřála polívčičku jak se říká. V Amway jsem už spoustu let a jsem s touto firmou a jejími výrobky jsem spokojená.

Herbalife najdete v různých inzerátech pod titulkem Práce z domu nebo Práce z domova.

Amway dbá na osobní kontakt, takže pokud chcete pracovat s Amway,tak je kontatujte na jejich oficiálních stránkách a následně se vám ozve některý ze zkušených partnerů, vysvětlí vám marketingový plán a případně vás po zodpovězení vašich otázek rovnou zaregistrují.
Pokud uvažujete o tom, že začnete postupně vydělávat nejlépe z domova, tak tyto dvě firmy  vám tom pomůžou. Jen se nebojte prozkoumat jejich stránky a případně je kontaktovat. Pak si vás svojí cestou povedou už sami. Jde jen o to udělat první krok. Uděláte jej?

Abych vám zjednodušila vaše rozhodování, tak vkládám dvě videa vytvoření přímo firmou Amway. První je o tom jak si vytvořit příjem navíc. Ikdyž je v angličtině a s titulkama,tak doufám, že se vám bude líbit a že vás zaujme.

 

Druhé video vám může pomoci v plánování vašich snů a cílů. Půjdete do toho? Vytvoříte si svůj vlastní plán, a budete jej následovat? To už je pouze a jen na vás.

 

 

A v neposlední řadě vám dávám k dispozici moje vlastní amway stránky, kde si můžete prohlédnout a případně i zakoupit veškerý sortiment.

http://amway.cz/user/mavis

přes tyto stránky je i možné mne kontaktovat.

 

Tisknout stránku

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník