Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůVánoce přicházejí- co vy na to?

Přidáno 11.12.2015

Už víte jaké dárky budete kupovat?

Budete používat peníze z rozpočtu nebo si na nákup dárků budete brát půjčku?

Co sledujete nákupem drahých dárků?

Chcete si tím dokázat, že na to máte?

Nebo si tím chcete koupit lásku obdarovaného či obdarované?

A uvědomujete si do jakého průšvihu si tím vy sami můžete nakročit? Dochází vám, ten podstatný detail, že budete muset každý měsíc zaplatit splátku? A že pokud tu splátku nezaplatíte můžete tím v konečném důsledku přijít i o svoji vlastní tsřechu nad hlavou?

Půjčky a ůvěry jsou velmi druh podnikání, které může mít i silně destruktivní konec pro ty, kteří podlehnou a zadluží se víc než jsou schopni ze svých zdrujů splácet.  proto velmi dobře zvažte, stojí vám to skutečně za to riziko?

Možná byste víc peněz ušetřili a více lásky a vděčnosti získali, kdyby jste si popvídali s těmi kterým chcete něco dát a přímo se jich zeptejte co by chtěli. Budete překvapeni tím, že jejich přání nebudou zpravidla tak finančně náročná a vy si nakonec nebudete vůbec muset brát půjčku a naprosto zbytečně se tak zadlužovat.

Další možností, kterou máte je dárky vyrobit. Pokud jste trochu šikovnější tak můžete takto vyřešit veškěré dárky na Vánoce a navíc můžete vyrábět z toho co máte doma, takže se opět vyhnete naprosto zbytečným půjčkám a dluhům.

Na závěr tohoto článku přikládám odkaz na můj ebook, kde najdete spoustu rad jak se dostat z dluhů a jak zacházet správně s penězi. Navíc ji můžete použít i jako dárek pokud ji vytisknete a buď si ji svážete nebo si ji necháte svázat.

http://7tajemstvi.cz/cms/prodejni-strankaTisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník