Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůVánoce a finance

Vánoce jsou podle mého názoru obdobím kdy se spousta lidí dostane do dluhové pasti jenom proto, aby potěšili svoje blízké a milované a tak si berou půjčky na to, aby mohli koupit velmi drahé dárky.

Ruku na srdce  skutečně si myslíte, že tyto předražené dárky dojdou takového ocenění jak si vy sami myslíte a doufáte?

Nechcete si tím náhodou zahojit svoje vlastní svědomí?

Nekupujete si tím lásku svých dětí a vnoučat? Případně partnera či partnerky?

Vánoce by měly být o tom, že se celá rodina sejde, společně se navečeří a především stráví spolu příjemné sváteční chvíle bez hádek, výčitek, scén, řevu, obviňovaní, pláče , ponižování, a podobných nepříjemných zážitků, které zažíváte každý všední den.Společně se po dlouhé době podíváme na pohádky, povyprávíme si osobní příběhy a zážitky, které jsme zažili za poslední rok, zazpíváme si koledy prostě strávíme spolu příjemné chvíle.     A k tomu rozhodně nepotřebujeme dárečky v hodnotě desítek nebo dokonce stovek tisíc korun. Takovéto drahé dárky vypovídají o člověku, který je koupí a dává dvě podstatné věci:

1. Domnívá se, že na to má, že je king a všichni by si před ním měli sednout na zadek, protože pro něj nejsou drahé dárky problém.

2.Kupuje si tak ocenění a lásku a navíc si zpravidla myslí, že ten komu ten drahý dárek dává je jeho majetkem jako pousta jiných věcí, že je mu povinnen poslušností pomalu až za hrob a odmítá respektovat individualitu obdarovaného. Při nejbližší hádce mu tento drahý dárek vyčte.

Někdy udělá více radosti spíš malá drobnost, kterou jste sami vyrobili nebo jste ji vybírali s ohledem na vkus a zájmy toho, komu ji máte v úmyslu dát.

Moje rada na závěr tohoto článku zní: Dobře zvažte jaké dárky chcete skutečně kupovat a skutečně ten drahý dárek musíte koupit? Pokud si o Vánocích vezmete půjčku na nákup dárků riskujete, že se zamotáte do dluhové pasti, ze které nebude snadné se vymotat.

Pracujte pouze s volnými financemi, které máte k dispozici, vždyť není potřeba mít pod stromečkem hory drahých dárků, které stejně nakonec skončí někde v krabici, ale užívejte si společnosti lidí, které máte rádi.       To je podle mě na Vánocích to nejdůležitější. Mít radost z lidí, kteří s vámi chtějí na Vánoce trávit svůj čas a aby měli radost i oni z vaší společnosti. Nic víc. Lukulské hody s rybí polévkou, smaženým kaprem a bramborovým salátem, které nakonec uzavřeme  výtečným domácím cukrovím nejsou otázkou částek jdoucích do tisíců korun, aby to byla omluva pro jakékoliv půjčky. Ikdyž nepopírám ,že je třeba si to finančně dobře naplánovat.

A nakonec mám na vás otázku: "Jak trávíte Vánoce vy sami? Máte představu jak je budete trávit letos?Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník