Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůFinance a emoce

Peníze a emoce jsou velmi silně propojeny už od té doby co vzniklo lidstvo.

Už tehdy když někdo vlastnil více majetku( a je jedno o co se  jednalo) než ostatní ve společnosti kolem něj, tak jim mohl vládnout, rozkazovat, měl kvailtnější stravu a mohl si vybírat i patrnery podle vlastního uvážení což zároveň zakládalo nárok na to aby stál v čele svého rodu, kmene, národa, země......

A toto se přeneslo vlastně do dneška. všimněte si, že ti kteří vělí (manažeři, ředitelé, prezidenti....) mají podle myšlení většiny lidí nehorázně velké platy a jim to umožňuje druhé lidi ovládat a zároveň dávají svoje bohatství na odiv.

Což může v některých lidech vyvolat touhu po tom, aby jim ty platy byly sebrány a rozděleny mezi ty, kteří by je potřebovali více a aby byla praktikována rovnoprávnost v platech. Jenže tohle tu už bylo a nefungovalo to a nikdy to fungovat nebude, protože člověk, ikdyž to velmi nerad slyší je jen a pouze velmi inteligentní forma zvířete a i mravenci mají dokonalou hierachii a tudíž i člověk potřebuje pro svoji vlastní spokojenost a spokojený život vědět kam patří a kde je jeho místo. Ano máme narozdíl do zvířat vlastní svobodnou vůli a pokud jedinci nevyhovuje jeho současná pozice kde se teď nachází, tak vždycky existují možnosti a cesty jak se z nenáviděné pozice posunout tam kde bude ten člověk už spokojenější. Některé cesty jsou v přímé kolizi se zákonem a jiné naopak zákon respektují. Jakou cestu si vybere ten který člověk je už pouze a jen jeho volba.

A jak to všechno souvisí s emocemi?

Velmi silně a velmi jednoduše.

Když máte peníze a mužete jít na nákup a nakoupit vše například na vaření pak jste spokojení. Pokud musíte přemýšlet co si můžete dovolit koupit a co ne tak se můžete cítit nepříjemně, rozčarovaně nebo dokonce mrzutě.

Co s tím můžete dělat? Představte si výsledek kterého chcete dosáhnout a tuto představu udržujte co nejdéle. Pak ji pusťte z hlavy a jděte tam kam vás povede vaše intuice. Pak máte šanci všechno změnit. A  tato šance tu je vždy jen ji musíte příjmout a řídit se podle ní.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník