Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůProč vlastně žijete svůj současný život a jak ho změnit?

Položili jste si někdy otázku proč zrovna vy jste v takové situaci v jaké teď právě jste? A tušíte jaká je správná odpověď? A tušíte jak moc silně to ovlivňuje i váš vlastní a osobní příjem? A v neposlední řadě víte co s tím máte dělat?

Donutili vás výše uvedené otázky k zamyšlení nebo se ve vás zvedla vlna vzteku?
Pokud vás to donutilo k zamyšlení tak to znamená, že jste si ochotni připustit i vlastní zodpovědnost za svoji vlastní situaci ve které právě jste a to je první krok k tomu, abyste svoji cestou postupně vyřešili všechny svoje problémy.
Vzbudily ve vás vlnu vzteku? Tak pro vás nebude vůbec jednoduché si připustit svoje vlastní chyby ve svém životě. A je to velká otázka jestli si to sami vůbec někdy připustíte. Ale ani vy nejste bez šance pouze to budete mít o dost těžší, protože nejprve budete muset překonat svoje vlastní ego, pýchu a sebestřednost,ale pokud je jednou překonáte i vy si budete moci vyřešit všechny vaše problémy které se vám v průběhu vašeho života nastřádaly.

Takže jak si sami sobě odpovíte na výše uvedné otázky? Klidně si vemte k ruce tužku a papír a napište si svoje vlastní odpovědi a buďte úpřímní alespoň sami k sobě.

Protože pokud si nepřipustíte, že jste odpovědní za to v jaké jste se ocitli vy sami situaci, tak nebudete mít žádnou motivaci a ani energii s tím něco udělat. Minimálně jste tomu dotyčnému který vás do této situace dostal k tomu dali příležitost tím, že jste mu vy sami věřili a dali jste mu k tomu možnost to udělat. Ne vždycky se důvěra vyplácí a je jedno jestli se jedná o cizího člověka nebo o vlastní rodinu.

Nyní se už nezabývejte minulostí,ale zamyslete se nad tím jaké z toho pro vás plyne poučení a jaké možnosti máte pro řešení této situace. Vždycky nějaké řešení existuje. Pokud je nevidíte promluvte si s někým kdo vás vyslechne a ukáže vám jaké  možnosti máte pak si jednu vyberte, jděte za tím a dotáhněte to do konce.

Problémy s financemi vždy vznikají v lidské hlavě.

Pokud jste si takové představy a myšlenky vytvořili nebo je vám někdo vnutil, zbavte se jich a nebojte se vstoupit do zatím neznámé budoucnosti, protože už vše bude pouze lepší a lepší podle toho co si vy sami dokážete představit.

Neprve si tedy představte jak by měla například vypadat vaše práce, kterou byste rádi dělali a která by byla natolik dobře zaplacená, aby vám pomohla z vaší bezvýchodné situace. Nebojte se jít ve svých představách až do detailů.     

A následně udělejte všechny kroky které jsou nutné pro její získání. Potřebujete pro to nějaké vzdělání? Získejte ho nebo se prokažte nějakým dokumentem který jej nahradí. Kontaktujte lidi, kteří by vám mohli práci vašich snů nabídnout. Najdete je třeba na internetu tam kde jsou inzeráty nabízející práci ve vašem oboru.

Hledejte a naleznete.

Oslovte je.

Napište motivační dopis, proč by vás měli přijmout.

Přiložte životopis. a odešlete.

A pokud vás nepříjmou hned v první firmě?

Nevadí hledejte dál a nevzdávejte to.

Nakonec svou vysněnou práci skutečně najdete v kolektivu kam zapadnete a kde budete plně doceněni.

Když se vám podaří přeprogramovat svoje vlastní myšlení v tomto negativním směru do pozitivního tak veřte tomu, že se vám pak už podaří vše pro co se rozhodnete.

Jak to udělat? Věřte a veškerou svoji energii vložte do svých pozitivních představ o vaší práci. A ono to příjde. Cesta se vám sama ukáže a vy budete vědět jak dál.

Překonejte svůj strach z neznámého. A vy potom objevíte život o jakém jste mohli jenom snít.

Uvedu vám příklad z mého vlastního života.

Kdysi jsem snila o úplné rodině. Jenže mám těžce postiženého syna a tak byl problém najít vhodného muže, který by miloval jak mě tak jeho. A nakonec jsem takového muže našla. A to mi dává právo snít dál. Sním nyní o vlastním domě někde na vesnici kde budeme mít vlastní malou zemědělskou farmu, která nás bude plně živit a já vím, že se to jednoho dne splní.

Nebojte se snít a nebojte se jít za svými sny.

Přeji vám hodně sštěstí při vašem snění i při tom abyste došli naplenění svých snů.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník