Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůProkrastinace versus aktivní řešení vlastních finančních problémů

Jedno staré české pořekadlo říká:

Ach má zlatá lenost,nemůžu tě přemoct,

abych pokoj měla oddám se ti zcela.

A to přesně charakterizuje přístup některých lidí k řešení jakýchkoliv problémů a je jedno jakého druhu jsou raději budou hledat výmluvy, omluvy, pomlouvat jiné, dělat ze sebe oběti okolností, jiných lidí, a nevidí, že si to tímto přístupem pouze a jenom zhoršují.

Co je to vlastně prokrastinace? Česky řečeno je to vlasně neochota ba přímo lenost vyřešit problémy, které se vám sypou na hlavu a vlastně si tak koledujete o to, že se vaše problémy ještě zhorší. A je úplně jedno čeho se tyto problémy týkají jestli osobní, pracovní nebo finanční sféry. Pokud budete před problémy utíkat, hledat různé výmluvy nebo to svádět na druhé, tak se stanou dvě věci:

1. Problémy se ještě víc zhorší.

2. Zůstnete na všechno úplně sami, protože když budete hledat chyby pouze v druhých, tak vás vaši blízcí lidé kolem vás nechají na holičkách, protože je nakonec vaše věčné stěžování si, výmluvy, lži a pomluvy unaví a řeknou si, že jim už nestojíte za to, aby vám pomáhali a odejdou.

Jak to můžete změnit?

Jednoduše. Začněte to aktivně řešit.
Máte dluhy? Tak zavolejte věřitelům (tedy těm od kterých jste si peníze půjčili) a domluvte se s nimi. Na všem co se vašeho dluhu týká. Oni když uvidí, že máte zájem problém řešit, tak vám výjdou vstříc.

Najděte si práci, kde vám budou peníze dávat na ruku jakmile svoji práci dokončíte.

Využijte svých znalostí a dovedností například ne každý umí postavit zeď a nahodit omítku nebo uplést svetr. Nestyďte se a dejte o sobě vědět. Třeba jen v rámci vaší vesnice nebo města s pomocí inzerátu ve vašem místním informačním plátku nebo na informační tabuli ve vaší vesnici nebo ve vašem městě. A především věřte tomu, že vaše situace je pouze dočasná a dá se řešit, tak tedy dívejte se dopředu s optimismem a důvěrou a věřte že všechno dobře dopadne.

Když budete aktivní v řešení svých problémů tak naopak potkáte lidi, kteří vám rádi pomohou, ikdyž budou třeba úplně cizí. Lidé rádi pomáhají tam, kde vidí, že se člověk své tíživé situaci nepoddal a hledá řešení, tak naopak příjdou a pomohou, ikdyž někdy je potřeba udělat první krok a požádat o pomoc. Zde se držte jiného pořekadla, které říká: Kdo hledá najde!

 

                     Proto Hurá do akce a jděte do toho!!!!!Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník