Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůKde je možné získat sociální dávky

Kromě klasické organizace  která se jmenuje Česká Správa Sociálního Zabezpečení zkrakou ČSSZ ještě existují i jiné možnosti. A o tech se chci v tomto článku rozepsat.

 

Další možností kde získat různé sociální příspěvky a dávky můžete najít na odoučených pracovištích Úřadu Práce, které najdete tam kde funguje Obecí úřad s rozšířenou půspbností nebo v okresním městě.
Pozor  na dvě věci. Na úřadu práce vám pracovníci pomohou najít práci pokud jste o ni z nějakého důvodu přišli, ale na jiném pracovišti úřadu práce najdete většinou ženy, které mají na starosti dávky v hmotné nouzi a sociální dávky jakožto takové.

A právě zde na tomto pracovišti můžete požádat o sociální příplatek, příplatek na dítě, přídavek na bydlení. Většinou vám bude stačit když si každého čtvrtroku vyzvednete dokumenty,vyplníte je a opět je v pracovní době donesete pracovnici, která vás bude mít nejspíš podle jména nastarosti.

U přídavku na bydlení budete muset doložit váš vztah k nemovitosti ve které bydlíte (jestli vám patří nebo jestli jste v nájmu nebo jesli jste členem bytového družstva) a veškeré výdaje s bydlením spojené tj. nájem, inkaso, popelnice,doplatky za plyn a elektřinu. Například výpisem z účtu, útržkem složenky, platebním dokladem inkasa( to je takový bílý papír s vypsanými platbami za eletřinu, plyn, rádio, případně i časopisy.) Tyto výdaje budete dokládat každého čvrtroku.Za to pak dostanete příplatek cca 50% ze skutečných výdajů, ale i to jsou zajímavé peníze a rozhodně je nenajdete na ulici.

Prostě nebojte se na tato pracoviště úřadu práce zajít a požádat o tyto příspěvky.Málokdo je tak bohatý,aby na ně nedosáhl.

Jiné příspěvky se vztahují například pokud se staráte o nemohoucího člena rodiny nebo máte postižené dítě. Zde máte ještě další možnosti, ale to by bylo téma na další článek. A o tom se rozepíšu příště.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník