Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůProč jsem vlastně vytvořila tento vlastní web ?

Přidáno 05.08.2015

proč jsem vlastně vytvořila tento web?

Protože jsem si prošla spoustou zkušeností o které bych se  svámi chtěla podělit v souvislostí s finanční gramotností, ke které jsem se dopracovávala metodou pokus omyl a ráda bych vám ukázala cestu jak se této metodě vyhnout a naopak jak předejít finančním problémům.

Protože jsem se sama zamotala do problémů s finaicemi avelmi ráda bych vám ukázala cestu jak finančním problémům předejít, abyste si nemuseli procházet stejnou cestou jako já a abyste sami předešli naprosto zbytečným finančním ztrátám.
Oba tyto ebooky jak ten zdarma, tak ten který nabízím k prodeji jsou souhrnem mých osobních zkušeností, které můžete použít sami pro sebe, pro svoje vlastní poučení i proto abyste se stejných chyb vyvarovali.
Finanční gramotnost, respektive její nepřítomnost je problém, který vám může velmi zkomplikovat život. Oba ebooky vám mohou pomoci těmto koplikacím předejít.Doufám, že vám oba ebooky pomohou.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník