Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůMoje osobní zkušenosti s mlm a Amway

Jak jsem se setkala s mlm a moje cesta plná zkušeností o které se chci v tomto článku podělit.

Ve své podstatě jsem se setkala s Amway vlastně dvakrát.

Poprvé jsem se s Amway setkala ve chvíli, kdy se mi na rukou udělala vyrážka přes půlpředloktí jako alergická reakce na běžný mycí prostředek na nádobí.

Bylo těsně před Vánoci a na malém městečku se konala jakási předváděcí akce. Tak jsem se tam šla podívat. Nakonec jsem tam v davu našla stolek u kerého byla mladá paní, která mi odpověděla na všechny otázky a já si objednala svůj první koncentrát prostředku na mytí nádobí. Tehdy jsem poprvé vstoupila do Amway.

Díky koncentrátu prostředku na mytí nádobí se mi podařilo zbavit se nepříjemné vyrážky. Nevyvolával alergické rekace, ale naopak kromě mytí nádobí i uklidňoval kožní reakce, takže během prvních cca tří měsíců jsem se zbavila velmi nepříjmené vyrážky a od té doby se nevrátila.

Po nějaké době jsemdošla k nározu, že nemá cenu si platit členství kvůli jednomu byť velmi kvalitnímu výrobku, který si objednávám jednou za půl roku.

Pak jsem si žila několik let dvůj život v jehož průběhu jsem se setkala s knihou Mnohonásobný zdroj příjmů od Roberta G.Allena a  Chudý táta bohatý táta od Roberta Kyiosaki a obě knihy mě přivedly na nápad zkusit vydělat peníze pomocí mlm firmy. Tehdy jsem si vzpoměla na Amway. A zde se potvrdila stará pravda o tom, že když je žák připraven objeví se učitel. Tehdy jse měla to štěstí, že jsem potkala manželský pár, který v Amway podnikal a navázala jsem snimi přátelství a krátce na to jsem se zaregistrovala tentokrát už podruhé do Amway přímo pod ně do jejich linie.

Následovalo několik let pokusů, kdy jsem se snažila najít nějaké partnery pod sebe. Ale nejspíš bylo na mě vidět že v tom neumím chodit a nakonec mnou nabízenou spolupráci odmítli. Nebo ještě hůř domluvili jsme si schůzku a nakonec nikdo nepřišel.A já měla dopal.Zbytečná cesta autobusem tam i zpět zybtečně vypitý čaj v kavárně.Zkrátka a dobře nyprosto zbytečně utracené peníze. Krucinál! Běželo mi tenkrát pokaždé hlavou. A taky mě to  vždy odradilo na poměrně dlouhou dobu. Začala jsem tedy hledat jak tyhle ne zrovna příjemné zážitky odstranit a jak se potkávat pouze s lidmi, kteří chtějí postavit se na vlastní nohy a už nyní počítají s tím, že budou podnikat na ŽL a to tak, že budou prodávat výrobky Amway a hledat pod sebe nové partnery se kterými si vytvoří vlastní síť, s jejíž pomocí si vybudují i svoje vlastní bohatství. Ani jedno není jednoduché, ale jakmile se naučíte vytvářet si vztahy mezi sebou a jinými byť na začátku cizími lidmi, tak jste na velmi dobré cestě jak výrobky prodat tak i jak najít své nové partnery pod sebe.

A už podruhé se mi potvrdila stará moudrost o tom, že když je žák připraven, objeví se učitel. Při hledání odpovědí jsem narazila na několik lidí, kteří mi ve svých videích zdarma pomohli složit skládanku ze které nakoec vyplynul můj web na kterém právě čtete tento článek a se kterým jsem se rozhodla podnikat a vydělávat si tak na živobytí. Ukázali mi cestu jak vytvořit web, který bude prodávat ebooky a zároveň ukáže zájemcům jak si vybudovat vlastní mlm síť. A třeba to některého návštěvníka osloví natolik, že bude chtít vsoupit do mlm jako můj spolupracovník a partner.
Stejně tak mi ukazují pomocí svých článků a ebooků jak o sobě dát vědět a jak přitáhnout návštěvníky na web.
proč se o tom rozepisuji?Chci vám ukázat, že pokud si položíte jakoukoliv otázku vždy je možné na ni najít odpověď vzlášť v dnešní informační době a že pokud se pro cokoliv rozhodnete, toho můžete dosáhnout a v pravý čas se k vám dostanou všechny potřebné informace.

Krásný zbytek dne vám přeje Poláková Jitka
 Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník