Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůMůj obyčejný příběh o penězích a dluzích

Rozhodla jsem se napsat tento článek, proto abych vám milí čtenáři představila svoje osobní zkušenosti o tom jak je snadné dostat se do dluhů a jak se z toho dostat.

Tak tedy začínáme.

Do dluhů jsem se dostala vlastně kvůli své vlastní naivitě.

Na email mi přišla nabídkla i Nigerie, abych se přihlásila jako dědička po jednom zemřelém bohatém muži s tím, že získám několik miliónů amerických dolarů. Lákavá představa, ikdyby člověk dal všechno na úroky tak už jen ty by mi zajistili doživotní blahobyt nejen pro mě, ale i pro obě moje děti. Plánovala jsem si jak si za ty peníze koupím pozemek na kterém si nechám postavit pěkný moderní dům s těmi nejmodernějšími technologiemi, které již dnes existují. Jenže pak přišlo velké zklámání. Neustále po mě chtěli další a další poplatky.Občas se jim ve mě podařilo vzbudit dojem, že jsem usmlouvala menší částku daného "poplatku" a tak jsem se kvůli těmto "poplatkům " velmi zadlužila. Nakonec jsem měla na krku dluh cca 150.000,-Kč. Tehdy jsem si uvědomila, že je to vlastně podvod, který má úkol ze mě vytáhnout peníze. Nic víc. Sen o vlastním domě se rozplynul a o snadno nabytých miliónech dolarů jakbysmet.Zbyly mi pouze půjčky, které musím splácet jetšě dnes.

Co dál?

Co zas zkušenosti mi to dalo?

Co s tím mám dělat kromě toho, že musím splácet půjčky?

Jak mám tyto zkušenosti použít dál nejen pro svoje vlastní poučení, ale co z toho by mohlo zajímat také další lidi?

Jak jim to mám nabídnout a představit a nevapadat u toho jako naprosto naivní slepice, kterou je snadné podvést, okrást a napálit?

U půjček jsem si nastavila trvalé příkazy, které mi umožňují splácet to plně automaticky a nemuset se o to starat a přitom mám jistotu že se vše pravidelně platí.

Pak mi vytanula na mysli další otázka, kde bych mohla získat další peníze nebo ještě lépe další pravidelný příjem.

V tehdejší době jsem napsala knihu, které jsem věnovala několik měsíců života a kterou mi nakonec vydalo nakladatelství Fontána pod názvem  Hovory s anděly aneb rituály pro každého podepsala jsem se tehdy jako Darja Laura. příjem z této knihy byl jednorázový. Byla jsem šťastná, že se mi ji podařilo dokončit práci a dosáhnout vydání knihy. Byla vlastně první věc kterou se mi podařilo dokončit. Bohužel to byl ale pouze jednorázový příjem.Nepodařilo se mi z toho udělat pravidělný příjem.

Tehdy jsem narazila na knihu Mnohonásobný zdroj příjmů od Roberta G. Allena. Je to vlastně velmi inspirativní knížka doporučuji přečíst. buďto si ji kupte nebo si ji půjčte v knihovně. Ukázala mi u nás několik možných cest jak si vytvořit zajímavé zdroje příjmů. Postupně jsem po internetu zkoumala možnosti. Nakonec jsem se rohodla pro výrobu infoproduktů a mlm. Zbylo mi už pouze rozhodnout se na jaké téma by měly být a co by měly obsahovat aby to pomohlo vyřešit problémy co nejvíce lidem.

Na závěr mého hledání jsem si ji uvědomila, že peníze jsou vždy až na prvním místě a že spousta lidí se dostala do dluhů někdo do ještě větších než já a že vůbec nevědí jak z toho ven. Tak jsem vytvořila ebooky, které ukazují cestu ven z dluhů, pokud se jejich radami budete řídit. první ebook je zdrama a druhý je na prodej za symbolickou cenu.

Nyní už vše záleží pouze na vás jak se rozhodnete.

Chcete se dostat z vašich dluhů ven nebo vám vaše situace vyhovuje?

Pokud vás cesta zajímá cesta ven z vašich finančních problémů, tak neváhejte, kklikněte na záložku ebook v pravém horním rohu a stáhnete si první ebook zdarma. Přečtěte si ho a zkuste zavést rady v něm uvedené přímo do života a vašeho zacházení s penězi.

Pak mi napište na fb co jste udělali, jaký to mělo účinek a co si od toho slibujete do budoucna. Jinak se s vámi rozloučím a přeji vám krásný zbytek dne.

       Poláková JitkaTisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník