Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůKELTA token-velmi zajímavá kryptoměna

Přidáno 04.09.2019

Na trhu se pohybuje celkem asi 1500 kryptoměn a v tomto článku b\ch vám ráda představila jednu z nich.Jmenuje se KELTA. 

Na stránce https://www.kelta.com/home o ní najdete veškeré podrobné informace, které tady rozvádět nebudu...můžete si je přečíst sami pokud si stránku, která je v angličtině proženete překladačem.

Co však tady rozvedu jsou moje zkušenosti s touto měnou a s touto aplikací.

Na stránce najdete videa v angličtině,takže pokud si chcete procvičit tento jazyk můžete si to poslechnout. Jinak videa která se týkají této aplikace a jsou v češtině můžete najít na Youtube. A jsou to pěkná a názorná videa.

Registarce do této aplikace je zdarma,ale na to abyste mohli získávat nějaké tokeny je potřeba nějakou rozumnou částku investovat.

V této aplikaci můžete těžit čtyři kryptoměny: ETHERNEUM, Zcash, Monero, Bitcoin cash. 

Kelta token potřebujete k tomu, abyste zaplatili těžbu a abyste získali Kelta token potřebujete ETHERNEUM.respektive 0,0175  ETH což je poměrně rozumná cena, protože za cca 500 Kč můžete získat 0,08800 ETH když  to v aplikaci vyměníte za KELTA token, tak získáte 5 KELTA tokenů a už můžete začít těžit. Za prvních asi deset dní jsem získala 0,000493 ETH. Když se na to číslo podívate tak si řeknete, že je to docela málo...ano máte pravdu, ale na druhou stranu výplaty vytěžených tokenů probíhají každé pondělí tedy čtyřikrát měsíčně a to se může v konečném důsledku pěkně nasčítat. Pro začátek bych vám doporočovala vše vo vytěžíte opět vložit do těžby... zvedne se vám tak množství vytěžených tokenů a vy si pak časem budete moci vybrat nějaké ty tokeny a převést je nejprve na ETHERNEUM a to pak převést na peníze v nějakém tom BTC matu.

Kromě této stránky se můžete připojit také ke skupině na Facebooku https://www.facebook.com/groups/378573706200486/ kde se dovíte vše potřebné a dozvíte se tam také velmi zajímavé inofrmace, podle kterých když se zařídíte, tak můžete získat další velmi zajímavé částky, ikdyž třeba v jiných měnách.

Další věc která mě velmi zaujala, je možnost affiliate-když se registujete tak dostanete k dispozici affilate link, který když budete dobře propagovat a dostanete ho mezi lidi a ti se budou pod vás registrovat, tak touto cestou můžete také získat další zajímavé peníze...ale na to se koukněte spíš na video, kde vám to někdo mnohem zkušenější vysvětlí.

Ten zmiňovaný affiliate link bude jedinečný a bude vypadat nějak takto:

 https://app.kelta.com?ref=hduoa  a pokud se přes to někdo zaregistruje je ve vaší linii a vy z něj budete mít zajímavé bonusy. 

Affiliate je další velmi zajímavý zdroj peněz, který pokud dobře uchopíte vás může velmi dobře zajistit a vytáhnout vás z finanční tísně.

Proto si nechte projít hlavou informace z tohoto článku, projděte si všechny zde uvedené odkazy a případně koukněte na videa na Youtube.

Jediný rozdíl mezi affiliate a mlm je vlastně v tom, že affiliate jede přes počítač a mlm potřebuje osobní kontakt jinak obojí může přinášet poctivou cestou zajímavé peníze.

Na závěr tohoto článku se s vámi rozloučím a popřeji vám krásný zbytek dne.

 Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník