Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůOmluva a výzva pro čtenáře

Přidáno 21.03.2019

K napsání dnešního článku mě donutila situace, kterou jsem řešila posledních cca sedm dní.

Tento web jsem založila vlastně proto, že jsem chtěla pomoct šířit finanční gramotnost mezi dospělými lidmi, protože kolem sebe vidím dost lidí jak s penezi bojují a například jednoho mého velmi blízkého člověka to dovedlo až k osobnímu bankrotu a insolvenci. A zároveň jsem chtěla ukázat, že mlm není ve skutečnosti podvod (ikdyž se za něj mohou schovávat podvodníci a šmejdi), ale poctivý a legální způsob jak vydělat peníze pro sebe, na splnení svých snů představ a přání a zároveň si s ním zajistit další velmi zajímavý příjem, který vám v budoucnosti umožní žít si jaký život budete chtít, ikdyž zestárnete a dosáhnete důchodového věku a to i v případě, že už nebudete moct chodit do práce a vydělávat. Díky mlm můžete odejít do důchodu a dělat si co chcete mnohem dřív než byste měli podle měřítek a tabulek, které vytváří stát.

Proto jsem se rozhodla začít psát  Magazín o penězích, jehož první číslo už mají ve své amilové schránce zdarma všichni kteří se u mě na tomto webu již registrovali ( pokud tento článek čtete, a chtěli byste si také tento časopis přečíst neváhejte mi napsat buď na polakovajitka@7tajemstvi.cz nebo na Polakova.Jitka@seznam.cz ráda vám ho pošlu).

Ano nezapírám v časopise je hodně článků o Amway, protože jsem sama amwayačka, ale pokud byste chtěli i články o jiných firmách pracujících mlm systémem a je jich tady v ČR dost tak mě sami kontaktujte pokud jste členy takových firem a ráda vám dám prostor na článek o vaší mlm firmě.  Mám však jednu podmínku: V článku nesmí být nic co by mohl kdokoliv pochopit jako urážku nebo znevažování jiné mlm firmy. Jinak obsah článku nechám plně na vás a uvedu vás také jako autora i spřípadnými odkazy na vás včetně vašich webových stránek, pokud to tak si to budete přát.

Většinu článků v časopise píšu sama podle svých vlastních zkušeností v oborech které jsem se rozhodla do časopisu zařadit.

Přiznávám se bez mučení, že ikdyž se sama považuji za poměrně technicky zdatnou, tak se ukázalo, že odeslání časopisu respektive jeho prvního čísla byl trochu problém, protože odesílací automat mi odeslal jiný soubor než měl. Takže jsem v konečném důsledku odesílala časopis jednotlivě kažému členovi své databáze. Na tomto problému budu muset ještě zapracovat, ale snad to s druhým číslem, které již teď připravuji, bude fungovat tak jak má.

V závěru tohoto článku bych vás chtěla vyzvat, pokud byste snad měl někdo chuť se mnou tento časopis vytvářet nebo jen měl nápad na nějaký zajímvý článek na téma finanční granotnost, mlm a kryptoměny kontaktujte mě a domluvíme se. Tento časopis vytvářim a distribuuji zdarma, takže ho berte spíš jako vlastní reklamu a možnost dát o sobě vědět, prozatím vám nemohu nabídnout žádné finanční ohodnocení, plat ani nic podobného.

Pro dnešek se vámi rozloučím a popřeji vám krásný zbytek dne.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník