Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůJak nezešílet z Vánoc

Přidáno 18.12.2018

Pomalu a jistě se blíží  Vánoce a mnohé hospodyňky začínají šílet z toho, že to ještě pořád nemají načančané a že není napečené cukroví.

 

Stop!!!!!!!!!!

 

Vážně to pro vás znamená, jenom stres z toho co ještě není co se ještě musí zařídit než skutečně ten Štědrý den příjde?

Vánoce by měly být spíš příležitostí pro setkání s rodinou a přáteli, které jste dlouho neviděli než o tom jaký dárek kde komu seženete a pokud možno co nejdražší, abyste ukázali že na to máte.

To skutečně není potřeba.

Pokud na to máte, protože vyděláváte víc než slušně tak je to skvělé, ale pokud tomu tak není, tak věřte tomu, že mnohdy vašim nejbližším bude stačit něco malého symbolického, čím jim ukážete, že na ně myslíte.

A to, že nejsou všude rozvěšené světélka?

Není to nic co by bylo nutné....pokud tím chcete ohromit sousedy je to vaše věc,ale pokud to nebude svět se nezboří.

Ano všude v obchodech a různých výlohách se to světýlky a podobnými nesmysly jenom hemží, ale to je jenom pro to, aby to vás jako zákazníka zaujalo a přitáhlo do obchodu, abyste u nich nakoupili a oni z vás tak měli tržbu.

Takže si udělejte čas sami pro sebe, buďte v naprostém klidu a že něco ještě není....no a? Jde snad o život?  Pokud nejde o život tak nejde o nic.

Vždycky záleží jenom na tom čemu vy sami přikládáte váhu a důležitost,

Vážně jsou pro vás důležité hory dárků, jídla a podobných požitků nebo jsou pro vás důležitější lidé- tedy vaše rodina a přátelé?

Zajít za někým koho máte rádi a dlouho jste ho neviděli vás bude stát maximálně náklady na cestu buď za benzín nebo za jízdenky tam i zpět, ale udělá to mnohem víc radosti než sebedražší dárek.

Nebo to vy sami vidíte jinak?

Nebojte se svoje názory napsat do komentářů.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník