Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůMůj osobní příběh s Amway

Přidáno 29.08.2018

1.Kdo jsem a kde jsem byla?

2.Co se v mém životě stalo, že jsem se rozhodla začít budovat online byznys?

3.Jak jsem se dozvěděla o své společnosti a proč jsem do ní vstoupila?

4.Co to pro mě znamená a co tím získávám?

Jmenuji se Jitka Poláková a jsem v podstatě doma s těžce postiženým synem. 

Svůj online byznys jsem se rozhodla začít budovat z několika důvodů.

Prvním z nich byly sociální dávky-protože jsem si chtěla pořídit vlastní bydlení a hypotéku vám nikdo nedá, když jediný zdroj vašich příjmů jsou pouze sociální dávky.

Druhým byl strach z toho jak to bude se mnou ve stáří vypadat vzhledem k tomu jak to vláda vede se nelze spoléhat na důchod od státu, kdo ví jestli ho někdo z mojí husákovské generace vůbec dostane a pokud ano tak to nebude stačit ani na nájem.

Třetím neméně důležitým je touha po svobodě a nemuset přemýšlet o tom jestli na to mám, případně kdy na to budu mít a jestli to budu vůbec schopná zaplatit. Touha vědět, že si můžu koupit co chci bez toho, že bych to musela splácet nebo se kvůli tomu jakkoliv uskromňovat.

Jak jsem se dozvěděla  o společnosti Amway?

Vlastně náhodou….. Sháněla jsem prostředek na mytí nádobí, který by nedráždil moje ruce, protože běžně dostupné prostředky v drogerii mi způsobovaly mokvající boláky na rukou.

Ten rok těsně před Vánocemi pořádala skupina Amway distributorů předváděcí akci, kam jsem se rozhodla zajít. A udělala jsem dobře. Prostředek, který Amway vyrábí mi vyřešil tento problém- nejenže skvěle odmašťuje i ve studené vodě, ale nedráždil a boláky se brzy zahojily.

Nejprve jsem byla členkou Amway jen kvůli výrobkům. Později jsem začala přemýšlet o tom, že bych mohla nabízet výrobky, které jsem měla vyzkoušené lidem kolem sebe a získat tak pár korun do svého rozpočtu.

Jak se říká, že když je žák připraven objeví se učitel….tak jsem potkala knížky od Roberta Kiyosakiho, které mě inspirovaly a přivedly na myšlenku, že bych mohla s Amway vybudovat svoji novou budoucnost.

Co to pro mě znamená?

Vlastně to pro mě znamená dvě věci.

1.partu přátel a lidí, kteří jsou pozitivní a inspirativní od kterých se mohu učit nové a zajímavé věci.

2.kvalitní a k přírodě šetrné výrobky, které jsou z mého pohledu na trhu to nejlepší co můžete najít.

A to všechno mohu nabídnout i vám, pokud vás to zaujalo. Pokud tomu tak je neváhejte mě kontaktovat.

Například na stránkách www.amway.cz/user/polakovajitka kde zároveň máte možnost si prohlédnout kompletní nabídku výrobků fy Amway.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník