Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůMožnost jak pomocí Arbolet peněženky zhodnotit svoje BTC

Přidáno 27.04.2018

Možnost investice přímo v peněžence Arbolet, která vám může pomoci zhodnotit peníze uložené v penežence, pokud se k tomu odhodláte a nějakou částku vložíte na první investiční vrstvu, sami nejlépe poznáte jak vám zlomky BTC při bývají ve vaší peněžence.

Velmi zajímavou možností arbolet peněženky je to co jsem doposud v žádné jiné BTC peněžence neviděla je možnost Investic.

Dlouho mi to vrtalo hlavou co to jako má  být a jak bych to mohla využít.

Tak jsem se rozhodla to vyzkoušet a koupila jsem si zlomky BTC ve směnárně, se kterou přímo arbolet spolupracuje.

A z těchto zlomků jsem vyčlenila částku 0,002 BTC, které jsem vložila do první vrtsvy, kde se mi úročí šesti procenty což není špatné, kdo vám takový úrok dá, že? A k dnešnímu dni mi tam přibylo 0,0000141066 BTC.

Někdo si řekne to není moc, ale přibývá to vlastně každý den, a vzhledem k tomu, že tu částku 0,002 BTC jsem tam vložila do první investiční  vrstvy 15.3.2018 a dnes je 27.4.2018 tak částka  0,0000141066 BTC za plusminus měsíc je pěkné ne?

Je to moc krásná ukázka toho jak peníze mohou vytvářet peníze, ikdyž v tomto případě jde o kryptoměnu a ne reálné skutečné peníze.

Co vy na to?

Nebojte se mi napsat svoje reakce do komentářů.

 

 Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník