Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůBitcoin měna- pokračování

Přidáno 27.02.2018

Jak jsem slíbila, tak jsem zpět s tématem Bitcoin.

Dneska se rozepíšu o tom co podle mého názoru a zkušeností dělat a co naopak nedělat. Omlouvám se znalcům tohoto tématu, pokud budou mít pocit, že něco žblebtám, ale tohle má být článek  pro absolutní neználky ( stejné jako jsem já).

Tak nejprve co nedělat.

V první řadě nevěřte všemu co se nabízí...... skutečně  jde z větší části o podvody, které vás jenom připraví o peníze, takže v žádném případě nevěřte ničemu co tvrdí, že když tam vložíte nějakou částku BTC, tak že vám ji zdvojnásobí nebo dokonce ze stonásobí. Je to podvod!!!!!!!!!!!!!!!!!        Za druhé dávejte si pozor na některé peněženky specialně na peněženku Xapo. Z klasického stolního PC se do ní nedostanete a pokud si ji nainstalujete na mobil nebo tablet, tak po aktualizaci po vás bude chtít ověřovací selfie a přes to vlak nepojede bez ohledu na to jestli se vyfotíte nebo ne. Už jsem se smířila s tím, že ty zlomky BTC co jsem tam měla nikdy znova neuvidím.Holt chybama se člověk učí.

Za třetí vše co slibuje, že na tom vytěžíte BTC je také podvod zpravidla to má podobu tabulek, kde si můžete nastavit kolik BTC chcete vytěžit, pak chvíli pozorujete jak to jakosi těží běhají vám tám různé větičky vypadající jako jakasi verze programovacího jazyka  a nakonec vás to požádá o poslání poplatku těžařům.

Tyto takzvané minery jsou také podvod!!!!!!!!

A nyní co  naopak udělat.

Skvělá je naopak peněženka http://arbolet.net zde najdete nejenom peněženku na BTC, ale i případné odpovědi na vše co se týče BTC a kryptoměn vůbec. Bohužel je pouze na Bitcoin ikdyž doufám, že se časem rozšíří i o jiné kryptoměny.

Zlomky Bitcoinu-BTC můžete získat například na moonbit.co.in, kde získáte každých 5 minut pár satoši, ale lepší něco než nic.

Další zajímavá stránka https://freebitco.in/?op=home  kde také můžete získat nějaké satoši.

Viděla jsem i videa na youtube.com, kte kterým byl přiložen odkaz na který bylo možné poslat nějaké satoši, pokud se vám líbilo a pokud se rozhodnete autora podpořit.

I to je možnost jak získat pár drobných.

A jak to udělat?

Lze to udělat dvěma způsoby:

1. na blockchain info si můžete vytvořit vlastní prodejní nebo dotační tlačítko k vaší adrese BTC. A to jdenoduchým způsobem.

Vložite tam do řádku u tlačítka Search adresu svojí BTC jako byste ji chtěli hledat jestli vám od někud nepřilšlaÿ nějaké zlomky BTC. a stisknete tlačítko.Pod informacemi, které se vám tam objeví uvidíte dvě tlačítka. Request payment- platební tlačítko nebo Donation Button tlačítko pro darování nějakých satoši. Vyberte si, které se vám bude víc hodit a stisknete ho- vyběhne vám tabulka se zdrojovým kódem vašeho tlačítka, které zkopírujete a vložíte buď pod video na youtube  nebo pod článek (jako to má já) a hotovo.

2.Otevřete si svoji peněženku a zkopírujete její adresu i s přiděleným QR kodem a opět vložite buď pod video nebo článek.

 

Možnosti získat satoši pomocí k tomu určených her teprve ověřuji, a nebojte se na toto téma napíšu další článek.

Doufám, že se vám můj dnešní článek líbil a že vám přinesl, nějaké zajímavé informace. Takže se dneska rozloučím, s přáním krásného zbytku dne. A pokud chcete můžete mi poslat pár satoši přes níže uvedené tlačítko. Předem moc děkuji.Insert the following html code at the position where you would like the button to appear


 

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

 

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]


Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník