Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůBitcoin měna

Přidáno 18.10.2017

Bitcoiny a jiné kryptoměny jsou doslova fenoménem dnešní doby a to by bylo abych se  stím v nějaké době nesetkala a tento článek bude právě o mých začátcích v tomto velmi zajímavém tématu.

Kryptoměny jsou vlastně peníze, které můžete používat a přitom zůstat anonymní. Jejich těžba je vázána na počitač a tzv. krypto adresu která je vlastně navenek jenom zmatečnou směsicí 34 velkých a malých písmen a čísel. Každá tato adresa je jedinečná a jen její majitel ví jak se do toho dostat. Těchto měn je překvapivě spousta, ale nejznámnější z nich Bitcoin.

Zajímavé je i to, že lze některé kryptoměny koupit třeba i na burzách s cennými papíry a komoditami.

Jak už jsem se zmínila,lze je i těžit a to hned několika způsoby.

1. Potřebujete kvalitní a silnou grafickou kartu a prográmek, který si nainstalujele do počítače a ten vám bude vybranou kryptoměnu těžit a ukládat do vámi určené elektronické peněženky.

2.Koupíte si speciálně naknofigurovaný počítač, stáhnete potřebný prográmek a necháte běžet dvacetčtyři hodin denně sedm dní v týdnu. Nevýhody to má hned dvě. a) tento počítačový miner je drahý cca 100.000 Kč  b) když to necháte běžet v jednom kuse půl roku, tak ho zlikvidujete. A to nenávratně a neopravitelně. Na druhou stranu už druhý měsíc své aktivity vám miner bude vydělávat peníze do kapsy.

3.Můžete hrát různé hry a klikačky, které vám přinesou větší či menší jednotky zvolené měny ( nejvíc se to týká Bitcoinu-BTC), které můžete schormažďovat v různých elektornických peněženkách.

4.Můžete je také těžit na různých tzv poolech například http://bestbitcoin-generator.bid, ale zde musíte počítat s tím, že za všechno se platí, takže když vytěžíte vybranou sumu, tak musíte zaplatit poplatek v nějaké částce satoshi, která se vám tam objeví v bílém rámečku s QR kodem transakce.

5.Další zajímavou možností je začít prodávat svoje zboží a služby v BTC.

6.Natočit zajímavá videa a youtube.com a vložit tam odkaz s elektronickou peněženkou s prosbou o malý příspěvek dle divákova zvážení.

Podobně jako je u tohoto článku.

Tento odkaz je samozřejmě funkční, takže pokud se vám článek líbil a rozhodnete se mě podpořit jakoukoliv částkou podle svého vlasního uvážení neváhejte ho vyzkoušet.

Jinak další informace o BTC jsou na netu snadno dostupné takže kdo hledá najde.

Samozřejmě toto není poslední článek na toto téma, jen musím ověřit a vyzkoušet postupy a metody jak BTC získat, které bych vám ráda nabídla příště.

S přáním krásného zbytku dne se loučím.

PolákováInsert the following html code at the position where you would like the button to appear

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]
 


Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník