Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůBohatství a magie z Havaje

Přidáno 08.03.2017

Doposud jsem ve svých článcích psala o penězích,mlm systému, o svém vlastním životě a vlastních zkušenostech.

A o životních zkušenostech to bude i v tomto případě.

Dneska chci psát hlavně o tom, že kromě fyzické reality ve které všichni dnes a denně žijeme je tu také realita duchovní, která vám může pokud se jí naučíte důvěřovat a používat ji pomoci posunout se dále ve svém životě a nakonec získat vše po čem toužíte.

Na první pohled to může vypadat jako bě na dlouhou trať, ale nakonec vám to přinese spokojený a klidný život plný klidu v duši i doma.

Jak byste měli začít?

1. Odpusťte sami sobě i všem, kteří vám ublížili. Vím z vlastní zkušenosti, že to vůbec nemusí být jednoduché a může to trvat i roky.

Obyvatelé Havaje na toto mají metodu, která se jmenuje ho oponopono. Když to shrnu do čtyř slov, které vlastně tvoří jakousi mantru, a která je obrovsky účinná, protože moje vlastní osobní zkušenot mi říká, že při plném soustředění na všechny čtyři slova ze mě spadně obrovský blavan ze zloby, zatrpklosti, pocitu odmítnutí a mého osobního neodpuštění a mám potom pocit úlevy radosti a optimismu.

A jaká čtyři slova, že to jsou? Zde je máte!!!!!!

1.Odpusť

2.Promiň

3.Děkuji

4.Miluji tě

 

Jsou to skutčně velmi mocná a silná slova. Je úplně jedno jestli je budete vyslovovat nahlas nebo v myšlenkách. Vždy budou účinkovat silně a ihned.

 

2.Udělejte ze svých snů a přání cíle a to tak, že:

  a)dáte svému snu termín do kdy se má splnit- pokud vám nevyjde první termín nic se neděje, dejte si nový termín a nebojte se váš se zcela určitě splní.

b)sepište si postup co proto musíte udělat, abyste svého cíle dosáhli a dělejte postupně všechny kroky uvedené ve vámi sepsaném postupu.

 

3)Udržujte stále svoji představu již splněného snu ze kterého jste si udělali cíl pro nejbližší dobu a zároveň věřte tomu, že vaše přání dojde naplnění. Zároveň žijte v realitě vašeho každodenního života.

 

4)Nejméně důležitým faktorem, který vám velmi může pomoci je Vděčnost. Buďte už teď vděční za vše co už teď máte. A hlavně buďte vděční za splnění cílů, ikdyž se dosud nesplnili, protože budete-li za to vděční už teď uspíšíte tak naplnění svého vlastního cíle.

 

Nebojte se tedy a vyzkoušejte vše co jsem v tomto článku popsala a sami poznáte jestli to pro vás bude fungovat a případně budu ráda, když mi do komentářů napášete svoje zážitky a poznatky.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník