Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůCo pro vás osobně znamená slovo bohatství?

Přidáno 28.07.2016

Není to tak dlouho co mi jedna dáma položila otázku jak můžu učit lidi o získávání bohatství, když sama bohatá nejsem.

A to byla velmi zajímavá otázka.

Co pro mě znamená pojem bohatství? Jak toto slovo chápu já?

Tak o tom je tento článek.

Slovo bohatství může pro každého jednotlivého člověka znamenat něco jiného. Samozřejmě pro mnoho lidí znamená bohatství přebytek peněz, možnost nechat si postavit vlastní vilu na míru podle vlastních představ, prohánět se v autech, které samy o sobě stojí miliony korun, nakupovat drahé luxusní šperky ze zlata a diamantů, šaty jejichž cena je nedosažitelná pro většinu ostatní populace, protože stojí průměrný roční plat.

Pro mě slovo bohatství znamená mít vedle sebe milujícího muže, který mě má rád takovou jaká jsem, který miluje mého postiženého syna a se kterým bydlím ve své vlastní nemovitosti.

A hned musím podotknout, že ze dvou třetin je moje představa o bohatství již splněná. Mám vedle se milujícího a i milovaného muže, který miluje nejen mě, ale i mého těžce postiženého syna. Zbývá splnit si tu poslední část o vlastní nemovitosti, ale věřím, že k tomu také brzy dojde a že už teď mohu beze studu říct : "Ano, jsem bohatá podle svých vlastních představ."

Jak jsem se k tomu dopracovala?

Jednoduše.

Přála jsem si to.

Přála jsem si muže, který mě bude mít rád a který dokáže příjmout i mého těžce postiženého syna. O tom jak by měl fyzicky vypadat jsem nechala rozhodnout osud a vyplatilo se.

V okamžiku, kdy jsem toto přání pustila z hlavy a nechala všemu volný průběh, tak jsem ho potkala a jsem s ním šťastná doteď.

A nebojím se říct jsem bohatá jeho láskou a péčí.

Peníze jsou nedílnou součástí života každého člověka, ale skutečné bohatství je úplně někde jinde.

A jak chápete bohatství vy? Co pro vás slovo bohatství znamená?

Co všechno jste ochotni pro to udělat?

Budu moc ráda, když mi svoje odpovědi napíšete do komentářů.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník