Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůMůj životní příběh

Přidáno 25.05.2016

Dobrý den, vám přeji milí čtenáři,

je deštivý den a já přemýšlím o obsahu článku, který právě teď píši. Několik lidí nezávisle na sobě mi řeklo, že by si rádi přečetli můj osobní příběh a i když jsem si myslela, že jsem o svých životních peripetiích v předchozích článcích napsala docela dost, tak možná budu muset svůj dosavadní život popsat podrobněji. Takže jdeme na to!

Před 23 lety jsem přivedla na svět svého prvorozeného syna, který se bohužel při porodu přidusil takovým způsobem, že má doživotně poškozený mozek a byla mu diagnostikována dětská mozková obrna spastická qudruparéza a tehdy jsem začala zjišťovat, že je bohužel kolem mne příliš mnoho lidí, kteří sice chodí pravidleně do kostela, ale ve skutečnosti podle své víry nežijí ani čirou náhodou a ve skutečnosti je zajímá jen jejich vlastní prospěch a sebedůležitost.

Moje manželství nevydrželo. Manžel a vlastně i sploditel jaksi rychle zapoměl na svoje sliby před oltářem kde sliboval, že bude při mě stát v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci dokud nás smrt nerozdělí.

Zůstala jsem s dětmi sama. ( Po roce a půl jsem přišla do jiného stavu znova, ale z toho se narodila nádherná zdravá holka) V pátém měsíci těhotenství s dcerou jsem od manžela odešla a udělala jsem tu největší chybu v životě a vrátila jsem se k rodičům, kde jsem bohužel strávila následujících osmnáct let svého života.

Proč bohužel?

Na jednu stranu mi můj otec hodně pomáhal, ale zbytek rodiny tj. moje matka, bratr se svojí ženou a dětmi a sestřenice s manželem a dětmi se ke mě chovali jako kdybych byla póvl, který jim nestojí za hovor a už vůbec ne za to, aby mi naslouchali. Byla jsem na všechno sama.

Na jednu stranu jsem musela za bydlení u rodičů platit na druhou stranu jsem tam nesměla vařit ani jsem neměla žádné soukromí a o vlastní kuchyni jsem si taky mohla nechat jenom zdát. Do výchovy mojí dcery zasahovala jako kdybych byla nesvéprávná a záměrně šla při její výchově proti mě dokonce se ji snažila proti mě poštvat. Nestyděla se mi  hrabat ve špinavém prádle jenom proto,aby mohla po celé vesnici vykládat jak ona jediná pere prádlo mých dětí. Což nebyla pravda já jsem ho prala taky a poměrně často to byl důvod abychom se hádali. Prý si může ve svém vlasním domě, který si ona sama postavila dělat co chce. Tak jsem hledala cesty jak z toho vypadnout. hypotéku mi nikde nedali, protože jsem tehdy měla plný invalidní důchod a to není dostatečný příjem pro to aby vám hypotéku schválili. Invalidní důchod i když plný je jen jedna z forem sociální dávky a tudíž ji nelze započítat do příjmu na hypotéku. Smůla.

Tato situace mě dohnala k tomu, že když mi přišla na mail nabídka ze  zahraničí, že se mám přihlásit o dědictví po zemřelém boháči, aby ho nedostaly do rukou nebezpečné živly, tak jsem na to skočila. Doufala jsem, že mi tyto peníze až  je budu mít pomohou vyřešit moje problémy s bydlením tak, že si koupím vlastní pozemek a postavím si domek, kde budu bydlet se svými dětmi.Jenže ouha, oni chtěli poplatky a tak jsem peníze na tyto poplatky sehnala a poslala je asi třikrát. Ale i to stačilo,abych se dostala do dluhů a slibované peníze nikde. Podvod jak vyšitý a já na to skočila jako ta nejhloupější slepice.

Pozitivní na tom je, že to naštěstí zvládám splácet a zatím nejsem v exekuci a ani mi snad doufám nehrozí neboť splácím pravidelně, ale věřte mi, že tudy tedy fakt cesta nevede.

Cesta by mohla velmi dobře vést například přes nějakou mlm společnost, jenže ikdyž jsem členkou Amway už spoustu let, tak neumím přesvědčovat lidi, v osobním kontaktu jsem hodně uzavřená a neumím nabízet ani podnikání s Amway ani její výrobky. Vím, že je to velká chyba a jednou mojí omluvou snad je i to, že většinu týdne jsem zavřená doma s postiženým synem a tudíž se mezi lidi příliš nedostanu. A mlm je především o osobním kontaktu mezi lidmi.

Ikdyž to teď vypadá jako že to sem do tématu článku příliš nepatří tak opak je pravdou.

V podstatě vám chci, na vlastním životním příkladu ukázat kde jsou slepé uličky, abyste se jim mohli vyhnout a kudy můžete jít a pokud vyvinete alespoň sebemenší snahu, tak můžete dosáhnout všeho pro co se rozhodnete.

Tak snad vám tento článek ukázal můj životní příběh, který vastně stále ještě trvá.Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník