Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůMůj příběh proč jsem vlastně vytvořila tento web

Přidáno 01.04.2016

Dobrý den vám přeji,

nejspíš jste si už položili otázku proč to vlastně všechno dělám, jak jsem se k tomu všemu dostala a tak jsem se rozhodla vám v tomto článku popsat moji životní cestu i můj sen, kterého chci ve svém reálném žiovtě dosáhnout.

Přeji vám, abyste tento článek pochopili jako svoji vlastní inspiraci nejen pro vaše vlastní sny a vize, které jsou k tomu všemu potřeba, ale i následujícím činnům, které vás dovedou k tomu, že budete žít svůj vlastní sen.

Můj život při zpětném pohledu je vlastně soubor různých nečekaných situací, které jsem si nikdy ani nedokázala představit a přesto se staly.

Pokusím se svůj příběh rozebrat,tak abyste jasně viděli moji cestu jak jsem se učila zacházet s penězi.

Na počátku svého života jsem měla k dispozici plný invalidní důchod z důvodů mojí epilepsie.S tím jsem v podstatě táhla kompletně celou svoji domácnost.Můj manžel tehdy sice platil za naše bydlení u jeho babičky, ale jinak mi na domácnost nijak nepřispíval. A když se nám narodil těžce postižený syn, tak se do jeho péče nijak nezapojil a nakonec jsem musela od něj odejít.

Po pěti letech čekání na to jestli si uvědomí, že má taky manželku a děti o které by se měl starat jsem podala žádost o rozvod. Od rozvodu až do nedávné doby mi platil výživné na obě děti 1500,-Kč bez ohledu na to, že rostou a jejich potřeby narůstají.Je pravda, že jsem to tak nechala i já, protože platil pravidelně a tak jsem nechtěla dělat žádné naschvály a nepříjemnosti. V tehdejší době se věci kolem postiženého dítěte měly tak, že pokud jsem měla plný invalidní důchod na sebe, tak neexistovalo, abych měla péči o osbu blízkou a navíc tato částka byla čvrtinová vzhledem k mému důchodu, tak jsem to nechávala tak.

V době kdy jsem odešla od manžela jsem si musela koupit novou pračku. hotově jsem na to neměla, tak jsem ji koupila na splátky. Tuto jsem splatila v průběhu následujících dvanácti měsíců. Potom jsem si ještě na splátky koupila hifivěž a také pc ze kterého teď píši tento článek. Tomuto stroji je již víc jak 15 let, ale díky průběžným výměnám součástek za modernější a rychlejší je stále provozuschopný a stále splňuje moje očekávání a potřeby, takže jsem již nový pc nemusela kupovat.

Jenže jsem žila více jak 18 let v jednom domě se svými rodiči a dětmi a tři generace pohormadě nikdy nedělá dobrotu a dvojnásob, když moje matka šla záměrně a úmyslně při výchově mých dětí a především dcery proti mě.

Tehdy mi přišla na email zpráva, která mi nabízela několik miliónů dolarů, pokud se přihlásím jako dědic zemřelého člověka.Byl to podvod jen ze mě tahali peníze na nějaké rádoby poplatky, takže jsem se kvůli tomu dostala do té doby pro mě největších dluhů cca 150.000,-Kč. Říkala jsem si, že kdybycvh získala tyto peníze, tak by mi to vyřešilo moje problémy. Mohla bych si koupit vlastní pozemek a postavit si vlastní dům s bezbariérovými úpravami a bydlet konečně ve vlastním. Hypotéka pro mě nepřicházela tenkrát v úvahu, protože invalidní důchod i když plný je vlastně sociální dávka a na tu vám nikdo hypotéku nedá vzlášť, když nemáte nic čím byste mohli ručit za svůj úvěr. Holt za blbost se trpí. Naštěstí pravidelně splácím všechny svoje dluhy, tak na tom jsem ještě pořád dobře.

Před pěti lety jsem potkala muže, který mě miluje a který dokázal příjmout i mého těžce postiženého syna jako vlastního a mohu mu ho beze strachu svěřit, protože ho dokáže i přebalit.

Před třemi lety jsem se konečně od matky odstěhovala a bydlím v nájemním bytě se svým synem a přítelem. Dcera si už řije vlastní život.

Čeho bych chtěla ještě dosáhnout?

Ještě bych chtěla mít vlastní dům, s vlastní funkční zemědělskou farmou, která nám umožní plnou potravinovou a energetickou nezávislost a věřím tomu, že i k tomu jednoho dne dojde.

A co vy? Jaké máte sny představy a přání o vaší budoucnosti?

Nebojte se mi o tom napsat. Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník