Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůJaký je rozdíl mezi mlm a pyramidou?

Přidáno 06.03.2016

Jaký je rozdíl mezi pyramidou a mlm?

Velký!!!!!

Pyramida je v podstatě podvod, jehož úkolem je připravit vás o peníze a zpravidla ne o malé.

MLM je naopak způsob prodeje kvalitních výrobků ( pokud chce nějaká firma pracovat mlm systémem v ČR, tak musí něco prodávat nebo nabízet jasně definované služby například Amway nebo M&M reality) nebo služeb.

Pokud chcete získat další velmi zajímavý zdroj příjmů právě pomocí mlm, tak je velmi doporučeníhodné abyste si nejprve sami vyzkoušeli výrobky firmy pro kterou jste se rozhodli, a potom o nich mluvte s lidmi okolo sebe. Postupně si tak vybudujete vlastní odběratelskou síť, lidí, kteří budou u vás nakupovat a vy tím získáte další zajímavý příjem do vlastní kapsy.

Potom příjde čas začít si vytvářet druhou síť zaměřenou tentokráte na partnery,které naučíte prodávat výrobky a vyvtvoříte tak další zdroj tentokráte trvalejšího příjmu, který bude růst postupně geometrickou řadou.

Toto je cesta, která vám pomůže zajistit se na důchod až příjde váš čas.

Ba co víc vy sami se třeba rozhodnete odejít do důchodu dříve než byste měli s tím, že si budete moci užívat života bezestrachu.

Co vy na to?
 Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník