Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhů

Dárek ke stažení zdarma-ebook s názvem Jak správně zacházet s penězi, který vám ukáže cestu jak z dluhůJaký je rozdíl mezi snahou přestat kouřit a začít vydělávat s mlm ?

Přidáno 05.02.2016

Je už druhý měsíc roku 2016 a jak jste na tom se svými novoročními předsevzetími? Ještě stále je dodržujete a nebo je vše při starém a váš dobrý úmysl například přestat kouřit zmizel kamsi do nenávratna?
 

Asi se ptáte proč o tom mluvím. Odpověď je jednoduchá. Jakákoliv změna pro kterou se rozhodnete se musí bezpodmínečně stát součástí vaší každodenní reality, pokud tomu tak není tak vše zmizí kamsi.

Další takové pravidlo o kterém ví jen velmi málo lidí je to, že pokud vydržíte v jednom kuse 21 dní, tak se váš cíl například přestat kouřit stane vaší součástí a pak už znovu kouřit nezačnete.

Teď vám asi běží hlavou proč na tento web píší článek o odvykání kouření.

Protože pokud chcete změnit svoji finanční situaci ve které teď jste tak:

a) musíte se rozhodonout

b) musíte si představit výsledek a tuto představu udržet co nejdéle

c) musíte pro to něco udělat ( například zajít na úřady a požádat o příspěvky, najít si práci, případně i druhou práci, vstoupit do mlm firmy a začít s ní pracovat na tom, abyste si vytvořili síť svých zákazníků a vedle toho i síť partnerů, obě sítě pokud je dobře postavíte mohou velmi dobře živit vás vaše děti a možná i vaše vnoučata, navíc vstup do mlm firmy je zpravidla možný za rozumné poplatky, které si můžete naplánovat ve spolupráci s lidmi, kteří vám pomohou se do takovéto firmy zaregistrovat a následně vám ukážou cestu jak vše vybudovat z ničeho a od začátku.)

Je to totiž úplně stejné jako s novoročními předsevzetími, a většinou to dopadne úplně stejně totiž vše skončí a vyprchá do nenávratna. tedy pokud nemáte nějakou silnou motivaci, která by vám pomohla udržet zaměření na váš cíl a je jedno jestli jde o to přestat kouřit nebo začít vydělávat v některé mlm firmě.

Takže jak jste na tom vy?Tisknout stránku

Datum a svátek

Předpověď počasí

Sociální sítě

      © 2017 - 7 Tajemství jak získat bohatství
Digitální obchodník